Wiadomości

II EDYCJA KONKURSU „MODA ODBLASKOWA” - ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

Data publikacji 23.04.2024

Przedszkolaków oraz uczniów klas I-III szkół podstawowych z terenu Jastrzębia-Zdroju, którzy mają pomysł na podniesienie bezpieczeństwa pieszych na drodze poprzez zaprojektowanie odblaskowego stroju. To już II Edycja tego konkursu. Zapraszamy do wzięcia udziału w policyjnym konkursie „Moda odblaskowa”.

Konkurs „Moda odblaskowa”, organizowany jest przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju, Wydział Edukacji oraz klasy o profilu policyjno-prawnym z III Liceum Ogólnokształcącego w Jastrzębiu-Zdroju. Celem konkursu jest zachęcenie przedszkolaków, uczniów klas I-III szkół podstawowych oraz nauczycieli do zaznajomienia się z obowiązującymi przepisami, oraz promowania bezpieczeństwa w ruchu drogowym małoletnich – niechronionych uczestników ruchu drogowego. Inicjatywa ma na celu zachęcenie dzieci do przygotowania wraz z rodziną stroju zawierającego elementy odblaskowe i zaprezentowanie go na pokazie mody.
To już II Edycja tego konkursu, podczas I Edycji mieliśmy okazję przekonać się, jak duża jest twórczość i kreatywność naszych mieszkańców.
Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie przez dyrektorów szkół zgłoszenia do udziału w konkursie, stanowiącej załącznik do regulaminu.

Zapraszamy do udziału w konkursie.

Relacja z I Edycji Konkursu "Moda Odblaskowa"

Pliki do pobrania

  • 53.96 KB
    Regulamin konkursu.
Powrót na górę strony