Wiadomości

Czy rozpoznajesz tego mężczyznę?

Data publikacji 08.12.2023

Policjanci z Jastrzębia-Zdroju poszukują sprawcę kradzieży z włamaniem. Mężczyzna, którego wizerunek widoczny jest na opublikowanych zdjęciach, jest podejrzewany o włamanie do samochodu Audi Q5. Osoby, które rozpoznają mężczyznę, prosimy o przekazywanie informacji w tej sprawie.

Z ustaleń śledczych wynika, że w nocy z 17/18 listopada 2023 roku, nieznany mężczyzna na ulicy Wielkopolskiej w Jastrzębiu-Zdroju, przy użyciu kostki brukowej wybił prawą przednią szybę w samochodzie Audi Q5, a następnie ukradł z niego pieniądze w kwocie 80 złotych. Publikujemy zdjęcia z monitoringu, na którym kamery zarejestrowały podejrzewanego o kradzież. Jastrzębscy śledczy dążą do ustalenia tożsamości tego mężczyzny.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę oraz mają informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu 47 85 542 00, Wydziałem Kryminalnym w Jastrzębiu-Zdroju osobiście, e-mailowo: kryminalny@jastrzebie.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: 47 85 542 86.

Powrót na górę strony