Wiadomości

Policjanci uczcili pamięć o zmarłych policjantów

Data publikacji 06.12.2023

Wczoraj punktualnie o godzinie 17:00 w centrum miasta zawyły syreny i rozbłysły światła sygnałów. Jastrzębscy policjanci, strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju oraz służby medyczne z Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach oddali w ten sposób honor aspirantowi sztabowemu Ireneuszowi Michalakowi i aspirantowi sztabowemu Danielowi Łuczyńskiemu, którzy stracili życie realizując obowiązki służbowe. Cześć Ich pamięci!

Wczoraj o 17.00 w całym kraju odbyły się ceremonie upamiętniające zmarłych stróżów prawa. Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju, strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju oraz przedstawiciele służb medycznych z Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach zgromadzili się w centrum miasta, aby przy dźwięku syren policyjnych radiowozów mundurowi oddali hołd poległym kolegom


W piątek przed godziną 23, na ulicy Sudeckiej 90 we Wrocławiu, policjanci Komisariatu Policji Wrocław-Fabryczna zginęli z rąk bandyty. Aspirant sztabowy Daniel Łuczyński i aspirant sztabowy Ireneusz Michalak pozostawili w rozpaczy rodzinę i przyjaciół oraz wszystkich, którzy z nimi pracowali.
Cześć Ich pamięci!

 

Zdjęcie przedstawiające policjantów, strażaków oraz służby medyczne.

 

Zdjęcie przedstawiające policjantów, strażaków.

Powrót na górę strony