Wiadomości

Ostatnia szansa, by sprawdzić za darmo światła. Kończą się działania "Twoje światła - Nasze bezpieczeństwo"

Data publikacji 03.12.2021

Przypominamy o trwającej ogólnopolskiej akcji „Twoje Światła – Nasze Bezpieczeństwo”. Już w tę sobotę kierowcy będą mieli ostatnią szansę na to, by sprawdzić ustawienie świateł w swoich pojazdach na stacjach diagnostycznych biorących udział w akcji. Pamiętajmy, że sprawne i prawidłowo ustawione światła naszego samochodu decydują o bezpieczeństwie zarówno naszym, jak i innych użytkowników dróg.

W ramach zainaugurowanej 21 października ogólnopolskiej akcji „Twoje Światła – Nasze Bezpieczeństwo”, już w najbliższą sobotę (4.12.) wszyscy kierowcy kolejny raz będą mogli skorzystać z bezpłatnej kontroli oświetlenia w swoich pojazdach. Wykaz stacji diagnostycznych biorących udział w działaniach znajdziecie Państwo w załączniku znajdującym się pod komunikatem.

Plakat akcji.

Pamiętajmy, że sprawne i prawidłowo ustawione światła samochodu decydują o bezpieczeństwie zarówno naszym, jak i innych użytkowników dróg. Zachęcamy do sprawdzenia oświetlenia w swoich pojazdach. Takie kontrole powinniśmy bezwzględnie wykonać między innymi po wymianie żarówki, ponieważ jej złe zamocowanie może powodować nieprawidłowy kierunek padania światła i w rezultacie oślepianie innych kierowców na drodze.

 

Zdjecie przedstawiające policjanta ruchu drogowego.

"Twoje Światła - Nasze Bezpieczeństwo"

WYKAZ STACJI DIAGNOSTYCZNYCH, KTÓRE W DNIU 4.12.2021 ROKU BĘDĄ DOKONYWAĆ W JASTRZĘBIU-ZDROJU BEZPŁATNYCH SPRAWDZEŃ ŚWIATEŁ POJAZDÓW

  1. OSKP Bielaszka ul. Pszczyńska 8, 44-335 Jastrzębie Zdrój, firma@bielaszka.pl 8:00-14:00 śląskie
  2. OSKP Bielaszka al. Piłsudskiego 41, 44-335 Jastrzębie Zdrój, firma@bielaszka.pl 8:00-14:00 śląskie
  3. OSKP Bielaszka ul. Kusocińskiego 1, 44-335 Jastrzębie Zdrój, firma@bielaszka.pl 8:00-14:00 śląskie

 

Pliki do pobrania

  • 671.13 KB
    Wykaz stacji diagnostycznych, które przystąpiły do akcji "Twoje światła-Nasze bezpieczeństwo".
Powrót na górę strony